Εταιρικα Trailer skins

Συζητήσεις γύρω απο την δημιουργία Mods για το Euro Truck Simulator 2
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
zeros
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2014 2:50 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Εταιρικα Trailer skins

Δημοσίευση από zeros »

Εχοντας τελειωσει και την δευτερη εκδοση του "Greek companies Trailer pack version 2"σκεφτομαι να φτιαξω ενα νεο pack που να περιεχει και τα προσωπικα σας εταιρικα trailer skins,οσοι το επιθυμητε φυσικα. Ο λογος που το σκεφτηκα αυτο ειναι γιατι νομιζω οτι ειναι λιγο μονοτονο το παιχνιδι οταν ενφανιζει μονο εταιρικες καροτσες γνωστων εταιριων.Φανταστητε λοιπον στο δρομο να βλεπατε και τις δικες σας καροτσες εκτος των εταιρικων,σπαζοντας λιγο την μονοτονια,αλλα δινετε και το εναυσμα για φωτογραφιες ή βιντεο διπλα σε αυτες,με τα απαραιτητα σχολια και τις αστειες προεκτασεις που μπορει να εχουν.
Πως σας φαινεται σαν ιδεα?? 8-)
Καλη διασκεδαση με ασφαλη χιλιομετρα

Zeros
Εικόνα
aligatoras
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 29, 2014 9:38 pm
Τοποθεσία: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΚΡΗΤΗΣ

Re: Εταιρικα Trailer skins

Δημοσίευση από aligatoras »

Θα ηταν μεγαλη μου χαρα......να βαλεις μεσα στο νεο σου Trailer pack και την καροτσα της εταιρειας μου.........
ΕικόναUntitled-2 by dfilippos1988, on Flickr
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
zeros
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2014 2:50 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Εταιρικα Trailer skins

Δημοσίευση από zeros »

Γεια σου Αλιγατορα

Λοιπον,δες πως το εχω σκεφτει,θελω να τροποποιησω το νεο μοντ με τα ελληνικα τρειλερ,βαζοντας μεσα στην θεματολογια
του και τα προσωπικα μας εταιρικα σκινς.Αν λαβουμε υποψιν οτι το παρων "mod" περιεχει γυρω στα 70 σκιν απο τα οποια η
πλειοψηφια τους ειναι μουσαμαδες,τοτε τα προσωπικα εταιρικα σκινς θα πρεπει να ειναι γυρω στα 15,για να μπορεσει να
κρατηθει η θεματολογια περι "τρειλερ πραγματικων ελληνικων εταιρειων" στο ακεραιο.
Αν χρειαστει μπορω να προσθεσω και καμια εξτρα καροτσα,στην περιπτωση που τα προσωπικα εταιρικα σκινς ξεπερασουν
τα 15.

Οπως καταλαβαινεις,δεν φτανεις μονο εσυ,θα χρειαστει και η συνδρομη κι αλλων "εθελοντων" :D
Καταρχην εχεις ετοιμο template?? Και για τι τυπο καροτσας ειναι??
Βαλε καμια φωτο μεσα απο το παιχνιδι αμα εχεις.

Αν εχεις πες μου απο τι καροτσα ειναι για να δουμε αμα ταιριαζει σε καποια απο το μοντ,και να σου πω
πως να αντικαταστησεις καποιο σκιν μεσα απο το μοντ με το δικο σου.

Αν δεν εχεις πρεπει να φτιαξεις ενα....δεν χρειαζεται να ειναι τελειο, και δεν ειναι καθολου δυσκολο
..σε αποριες και λεπτομερειες μπορω να βοηθησω εγω,αλλα σιγουρα και αλλα μελη του φορουμ.


Αυτα για αρχη. 8-)

Edit Τα παραπανω ισχυουν για ολους τους ενδιαφερομενους
Καλη διασκεδαση με ασφαλη χιλιομετρα

Zeros
Εικόνα
Papadopoulos K.
Άπειρος Οδηγός
Άπειρος Οδηγός
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 07, 2015 12:27 pm
Τοποθεσία: Κοζανη

Re: Εταιρικα Trailer skins

Δημοσίευση από Papadopoulos K. »

Θα ηταν πολυ ωραιο να υπειρxε το λογοτυπο και της εταιρειας μου που ειναι και η πραγματικη του πατερα μου ....ενημερωσε με για εξελιξεις
GEODOMI TRANSPORTS.LTD
Απάντηση