φορτωνη πολυ ωρα κ με πεταει

Απορίες γύρω απο το Euro Truck Simulator 2 .
Απάντηση
mimakosm
Άπειρος Οδηγός
Άπειρος Οδηγός
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τρί Απρ 12, 2016 8:03 am

φορτωνη πολυ ωρα κ με πεταει

Δημοσίευση από mimakosm »

πειτε μου σας παρακαλω γιατι με πεταει ευχαριστω http://pastebin.com/DPYvn1ER
Άβαταρ μέλους
leftergr
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 19, 2014 7:16 pm
Τοποθεσία: Heraklion

Re: φορτωνη πολυ ωρα κ με πεταει

Δημοσίευση από leftergr »

Υπάρχει θέμα με κάποιο μοντ με αξεσουαρ για Σκανια . Το τελευταίο σφάλμα , έχει να κάνει με κάποιο αυτοκόλλητο ίσως που το ψάχνει για το μπροστινό τζάμι .......

Έχεις επίσης θέμα , με τα μοντ των ελαστικών . Πιθανόν κάποια δεν παίζουν σωστά μαζί . Θα πρότεινα να αφήσεις μέσα αυτά του 50Κ και να δοκιμάσεις . Αυτό ξέρω σίγουρα ότι παίζει σωστά , μαις και το χρησιμοποιώ και εγώ . Για τα άλλα δε ξέρω τι ακριβώς παίζεται ...

Θα πρότεινα επίσης , να βγάλεις τα μοντ των φορτηγών , και να αφήνεις μόνο αυτό που χρησιμοποιείς εκείνη την στιγμή . Αν χρησιμοποιείς το RJL , δεν υπάρχει λόγος να είναι και το Kenworth μέσα . Εκτός του ότι κάνει ώρα για να φορτώσει τα μοντ , υπάρχει περίπτωση να αλληλοκαλύπτονται και να σου δημιουργούν θέματα .

Αυτό που θα μπορούσες να κάνεις είναι , να πουλήσεις όλα τα μονταρισμένα φορτηγά που έχεις ( μαζί με τα αξεσουάρ τους ) , να βγείς από το παιχνίδι , να ξαναμπείς χωρίς μοντ ενεργοποιημένα , και μετά να ξαναρχίζεις να προσθέτεις ένα ένα μοντ με αξεσουάρ και ήχους , για να στρώσουν λίγα τα πράγματα .
Εικόνα
Απάντηση