eimai kenourgios

Απορίες γύρω απο το Euro Truck Simulator 2 .
Απάντηση
korai
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Σεπ 16, 2014 2:04 am

eimai kenourgios

Δημοσίευση από korai »

Geia sas pedia kai eyxaristo gia tin egrafi. tha ithela na kanw merikes erotisis gia to ets2 gia na sigoureyto
1=akoma dn to agorasa to pexnidi dioti dn kserw pio na paro giati eida oti exei kai diafores ekdoseis pia protinete
2=eida sto kanali sto youtube oti exei kai tin ellada mesa. to exei to pexnidi i xriazete na katevaso kanena mod(dn kserw akrivos ti einai kai ayto to eida sto youtube)giati eida kati dromologia thessaloniki-kriti
3=episis eida kai to multiplayer. to multiplayer pezete online nomizw...to exei to pexnidi mesa i tha prepei na katevaso kanena proggrama
4=oson afora gia mod an mporeite kai exete ipomoni na mou perigrapsete an ginete se ti xrisimeyei

eyxaristo poli gia tin katanoisi kai tin ipomoni sas pisteyw na me boithisete na me kanete enan san kai esas
kai xilia signomi ean sas taleporo to ektimo idietera...korai...
korai
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Σεπ 16, 2014 2:04 am

Re: eimai kenourgios

Δημοσίευση από korai »

korai έγραψε:Geia sas pedia kai eyxaristo gia tin egrafi. tha ithela na kanw merikes erotisis gia to ets2 gia na sigoureyto
1=akoma dn to agorasa to pexnidi dioti dn kserw pio na paro giati eida oti exei kai diafores ekdoseis pia protinete
2=eida sto kanali sto youtube oti exei kai tin ellada mesa. to exei to pexnidi i xriazete na katevaso kanena mod(dn kserw akrivos ti einai kai ayto to eida sto youtube)giati eida kati dromologia thessaloniki-kriti
3=episis eida kai to multiplayer. to multiplayer pezete online nomizw...to exei to pexnidi mesa i tha prepei na katevaso kanena proggrama
4=oson afora gia mod an mporeite kai exete ipomoni na mou perigrapsete an ginete se ti xrisimeyei
5=ean poulaei kanena katastima stin thessaloniki pou gnorizi apo ayto to site kai einai politis kapou as enimerosei gia na to agoraso

eyxaristo poli gia tin katanoisi kai tin ipomoni sas pisteyw na me boithisete na me kanete enan san kai esas
kai xilia signomi ean sas taleporo to ektimo idietera...korai...
Άβαταρ μέλους
leftergr
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 19, 2014 7:16 pm
Τοποθεσία: Heraklion

Re: eimai kenourgios

Δημοσίευση από leftergr »

1. Υπάρχει η προσφορά της ομάδας καταρχην , που προσφέρει το παιχνίδι ETS2 Gold στα 15€ . Αυτό εκτός από το κανονικό ολόκληρο παιχνίδι , περιέχει και τον χάρτη Going East , που προσθέτει χώρες της Ανατολικής Ευρώπης .

2. Η Ελλάδα υπάρχει σαν κομμάτι του χάρτη TSM , ο οποίος είναι mod , και τον οποίο προσθέτεις αν θέλεις στο κανονικό παιχνίδι . Ο χάρτης κυκλοφορεί δωρεάν .

3. Το μούλτι είναι για online παιχνίδι . Βασικά και αυτό mod είναι , μιας και δεν το έχει φτιάξει η επίσημη εταιρία , αλλά μια ομάδα παικτών . Πας στην διέυθυνση ets2mp.com και κατεβάζεις ένα πρόγραμμα , το εγκαθιστάς και παίζεις . Απλώς το παιχνίδι πρέπει να το έχεις μέσω της πλατφόρμας του Steam , και όχι απλώς το cd .

4. Τα mod , είναι έξτρα πράγματα , που άτομα που γουστάρουν το παιχνίδι , τα έχουν δημιουργήσει για να προσθέσουν στο παιχνίδι . Υπάρχουν Mods που προσθέτουν καινούργια φορτηγά , καινούργια τρέιλερ , που αλλάζουν τα γραφικά , που προσθέτουν χάρτες , τροχούς , φωτάκια κτλ κτλ .

5. Όπως σου είπα στο πρώτο , υπάρχει η προσφορά της ομάδας , που αγοράζεις το παιχνίδι μέσω του Steam .

Αυτά προς το παρόν
Φιλικά Λευτέρης
Εικόνα
korai
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Σεπ 16, 2014 2:04 am

Re: eimai kenourgios

Δημοσίευση από korai »

eyxaristo para poli leyteri me exeis fotisi arketa mporo na pw na se kala kai eyxaristo gia to endiaferon
Απάντηση