Αγορά ETS2 για Multi game?

Απορίες γύρω απο το Euro Truck Simulator 2 .
Απάντηση
mixosgrp
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Σεπ 30, 2014 9:38 am

Αγορά ETS2 για Multi game?

Δημοσίευση από mixosgrp »

Καλημέρα στο forum απο ενα νέο μέλος, αν και ασχολούμαι πάρα πολύ καιρό με το ETS θα ήθελα να μάθω πως κατεβάζουμε - αγοράζουμε το παιχνίδι απο το steam για να μπορώ να παίξω Online. Υπάρχει κάποια προσφόρα?
Άβαταρ μέλους
Nisman
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Τρί Μαρ 11, 2014 6:29 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Αγορά ETS2 για Multi game?

Δημοσίευση από Nisman »

Καλησπέρα φίλε μου, η ομάδα το έχει σε προσφορά σε 18 ευρώ το Euro Truck Simulator 2 Gold.

Μπορείς να βρείς την προσφορά εδώ: http://ets2.gr/prosfora-euro-truck-simu ... oing-east/
Εικόνα
mixosgrp
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Σεπ 30, 2014 9:38 am

Re: Αγορά ETS2 για Multi game?

Δημοσίευση από mixosgrp »

Τελικά το αγόρασα απο το steam επειδη δεν είχα πάρει απάντηση και απο οτι φένεται δεν έπρεπε διότι πήρα το ETS2 στα 19,99 και δεν είναι gold και δεν παίζει προς το παρόν Multi διότι έχει γίνει update στο 1.13.3 και δεν υπάρχει ακόμα το mod, έχω όμως κάποιες απορίες όσων αφορα την αγόρα απο το steam μιας και ήταν η πρώτη φορα που το έκανα και δεν γνωριζα πολλα περι steam. Δεν πρέπει να μου δώσουν και το κλειδί απο το παιχνιδι αφου το αγόρασα έτσι ώστε να μπορώ να το εγκαταστήσω και σε άλλο μηχανημα πχ στο laptop μου? επισης δεν παιζει εάν δεν ειναι στο Internet, ισως εγω δεν καταλαβα κατι και πρέπει να κανω καποια ρυθμιση. Εαν γνωριζετε κάτι ενημερωστε.
Άβαταρ μέλους
leftergr
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 19, 2014 7:16 pm
Τοποθεσία: Heraklion

Re: Αγορά ETS2 για Multi game?

Δημοσίευση από leftergr »

Για να εγκαταστήσεις το παιχνίδι σε άλλο μηχάνημα , θα πρέπει πρώτα σε αυτό το μηχάνημα να κατεβάσεις τον client του Steam , να συνδεθείς με τον κωδικό σου , και μετά να πας να κατεβάσεις το παιχνίδι .

Σε περίπτωση που δεν έχεις ιντερνετ , ανοίγεις τον client του Steam , και από τις επιλογές πάνω αριστερά , επιλέγεις αν δεν κάνω λάθος , να βγείς offline . Οπότε μετά μπορέςι να παίξεις . Απλώς αυτό το λέω με επιφύλαξη μιας και δεν έχει τύχει να το κάνω ποτέ .
Εικόνα
mixosgrp
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Σεπ 30, 2014 9:38 am

Re: Αγορά ETS2 για Multi game?

Δημοσίευση από mixosgrp »

Ευχαριστώ για την απαντηση, το έκανα και επαίξε offline τώρα θα δοκιμάσω να το κάνω και εγκατασταση σε ένα laptop για να δω αν θα παίξει χωρίς να υπάρχει καθόλου η πλατφόρμα του steam.
Απάντηση