ETS2 - Ανεβασμα Mod

Συζητήσεις γύρω απο την δημιουργία Mods για το Euro Truck Simulator 2
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cbarbas
Οδηγός Τοπικών
Οδηγός Τοπικών
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2016 1:41 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

ETS2 - Ανεβασμα Mod

Δημοσίευση από cbarbas »

Γεια σας

Χαιρετισμους
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cbarbas την Δευ Φεβ 04, 2019 9:53 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Χριστοφορος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
leftergr
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 19, 2014 7:16 pm
Τοποθεσία: Heraklion

Re: ETS2 - Ανεβασμα Mod

Δημοσίευση από leftergr »

Ποιά αρχεία ήταν τόσο μεγάλα ; Στην φόρμα του site δίνεις μόνο το download link , από κάποια web hosting υπηρεσία , και ανεβάζεις το πολύ 2 φώτος , που καλό είναι να είναι σε μορφή jpg .
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
cbarbas
Οδηγός Τοπικών
Οδηγός Τοπικών
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2016 1:41 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: ETS2 - Ανεβασμα Mod

Δημοσίευση από cbarbas »

Γεια σας,

Χαιρετισμους
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cbarbas την Δευ Φεβ 04, 2019 9:54 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Χριστοφορος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
leftergr
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 19, 2014 7:16 pm
Τοποθεσία: Heraklion

Re: ETS2 - Ανεβασμα Mod

Δημοσίευση από leftergr »

1 . Από την στιγμή που τα αρχεία είναι ανεβασμένα στο sharemods , δίνεις το link του sharemod , και δεν χρειάζεται να ανεβάσεις ολόκληρο το αρχείο στο site .

2. Αρμόδιος αντμιν για να ποστάρει τα μοντ , και ειδικά τα Ελληνικά , δεν είμαι προσωπικά . Θα ερωτηθεί ο αρμόδιος αντμιν , για την ακριβή λειτουργία του συγκεκριμένου κουμπιού . Πιθανόν , λόγου χώρου στον σέρβερ , να μην επιτρέπεται το ανέβασμα αρχείων , πάνω από κάποιο μέγεθος .

3. Δεν είναι απαραίτητο οι φώτος να είναι σε jpg μορφή . Εγώ το λέω , και για να πιάνουν λιγότερο χώρο , και για να ανεβαίνουν πιο γρήγορα .
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Captain
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Φεβ 01, 2017 10:36 pm

Re: ETS2 - Ανεβασμα Mod

Δημοσίευση από Captain »

Καλημέρα σε όλους !

Εχθές ανέβασα εδώ , το mod που έφτιαξα με το skin RED Lion EDITION για το MAN TGX euro6. Συγκεκριμένα, συμπλήρωσα ολόκληρη την φόρμα με τα απαραίτητα στοιχεία και έδωσα το link από το site που ανέβασα το mod (sharemods.com). Είχα ανεβάσει και παλιότερα ένα δικό μου mod και δεν δημοσιεύτηκε ποτέ. Ελπίζω να μην έχει την ίδια τύχη και το χθεσινό !

Πιστεύω ότι κάτι πρέπει να γίνει με τα ελληνικά mods. Δεν μπορεί να ενημερώνεται η σελίδα του ets2.gr καθημερινά με mods ξένων και τα ελληνικά να παραμένουν στα αζήτητα ή να αργούν να ανέβουν. Μήπως πρέπει να το στείλω σε άλλες σελίδες του εξωτερικού που ανεβάζουν κάθε mod σε λίγες ώρες;
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
leftergr
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 19, 2014 7:16 pm
Τοποθεσία: Heraklion

Re: ETS2 - Ανεβασμα Mod

Δημοσίευση από leftergr »

Μπορείς να ποστάρεις όπου θέλεις .

Αυτό και τέλος , δεν πρόκειται να ασχοληθώ παραπάνω με γελειότητες που απλώς μου τρώνε τον πολυτιμό μου χρόνο !!!!
Εικόνα
Απάντηση