ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ ΤΑ MOD!

Εδώ μπορείτε να βρείτε συμβουλές και να συζητήσετε τα προβλήματα που συναντάτε κατά την δημιουργία των mod σας
Απάντηση
MiltosP
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 31, 2014 5:22 pm

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ ΤΑ MOD!

Δημοσίευση από MiltosP »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΠΑΙΖΑ ΠΑΛΙΑ ETS2 ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ! ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΗΝ KAΝΟΥΡΙΑ ΕΚΔΟΣΗ! ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΑ MOD ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΤΩΝ MOD ΤΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΟΥΝΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝΕ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! :D
Άβαταρ μέλους
Nisman
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Τρί Μαρ 11, 2014 6:29 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ ΤΑ MOD!

Δημοσίευση από Nisman »

Δύο σημεία που πρέπει να ελέγξεις.

1ο Τα έχεις απόσυμπιέσει ώστε να είναι σε μορφή scs;
2ο Τα mod που βάζεις είναι συμβατά με την έκδοσή σου;
Εικόνα
MiltosP
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 31, 2014 5:22 pm

Re: ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ ΤΑ MOD!

Δημοσίευση από MiltosP »

ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟ YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=kflAEBW7_kw ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΤΙ MOD ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΜΟΡΦΗ ΟΧΙ ΣΕ SCS .ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΤΙ MOD ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΜΟΡΦΗ ΟΧΙ ΣΕ SCS, ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΣΚΛΗΡΟ. ΕΝΩ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΤΩΝ MOD ΚΑΙ ΟΛΑ ΙΤΑΝΕ ΕΝΤΑΞΕΙ. ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ 1.12.1. ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
MiltosP
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 31, 2014 5:22 pm

Re: ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ ΤΑ MOD!

Δημοσίευση από MiltosP »

?????????????
Άβαταρ μέλους
leftergr
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 19, 2014 7:16 pm
Τοποθεσία: Heraklion

Re: ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ ΤΑ MOD!

Δημοσίευση από leftergr »

Καταρχήν τα περισσότερα mod , βρίσκονται σε συμπιεσμένη μορφή , zip rar 7zip . Όταν τα αποσυμπιέσεις δεν εμφανίζεται το αρχείο scs ;;;; Τα αρχεία τι επέκταση έχουν ;
Εικόνα
Απάντηση