Be VIP Member

Εδώ θα βρίσκονται όλες οι ανακοινώσεις απο την διαχειριστική ομάδα του ets2.gr
Xrysiko
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Μαρ 09, 2015 8:38 am

Re: Be VIP Member

Δημοσίευση από Xrysiko »

Το όνομά μου είναι Κωστας Χρυσικοπουλος στο Facebook θα με βρειτε Κώστας Χρυσικοπουλος, συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω και επιθυμώ να γίνω VIP μέλος .
Εικόνα
alexandros stamou
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Μάιος 26, 2015 9:04 pm

Re: Be VIP Member

Δημοσίευση από alexandros stamou »

Το όνομά μου είναι alexandros stamou στο Facebook θα με βρειτε Αλεξανδρος Σταμου , συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω και επιθυμώ να γίνω VIP μέλος .
Εικόνα
kostasgti
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Μάιος 26, 2015 11:04 am

Re: Be VIP Member

Δημοσίευση από kostasgti »

Το όνομά μου είναι Κωνσταντίνος Τζιανακόπουλος ,δεν έχω facebook, συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω και επιθυμώ να γίνω VIP μέλος .
foxman
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 28, 2015 10:08 pm

Re: Be VIP Member

Δημοσίευση από foxman »

Το όνομά μου είναι Baggelis Antonoudis στο Facebook θα με βρειτε savvas savvaidis, συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω και επιθυμώ να γίνω VIP μέλος .
Εικόνα
alex_1304
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 30, 2015 9:50 am

Re: Be VIP Member

Δημοσίευση από alex_1304 »

Το όνομα μου είναι Αλέξανδρος Κυριακής στο Facebook θα με βρείτε σαν Alexandros Kyriakis, συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω και επιθυμώ να γίνω VIP μέλος
Εικόνα
foxman
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 28, 2015 10:08 pm

Re: Be VIP Member

Δημοσίευση από foxman »

Το όνομά μου είναι Βαγγέλης Αντωνούδης στο Facebook θα με βρειτε Baggelis Antonoudis, συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω και επιθυμώ να γίνω VIP μέλος .
Εικόνα
padelis9
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 14, 2015 7:27 pm

Re: Be VIP Member

Δημοσίευση από padelis9 »

Το όνομά μου είναι Παντελής Μπονάνος στο Facebook θα με βρείτε Padelis Bonanos, συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω και επιθυμώ να γίνω VIP μέλος .
Εικόνα
Luca
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 14, 2015 3:58 pm

Re: Be VIP Member

Δημοσίευση από Luca »

My name is Luca Santoriello , you can find me in the Facebook by the name Luca Santoriello, i agree with all of the above , and i wish to become a VIP member
Εικόνα
mitaris
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 10:48 pm

Re: Be VIP Member

Δημοσίευση από mitaris »

To ονομα μου ειναι Σταυρος Κρυσταλλης στο facebook θα με βρειτε σταυρος κρυσταλλης συμφωνω σε ολα τα παραπανω και επιθυμω να γινω vip μελος
Εικόνα
Πανος Γαρυφαλλου
VIP
VIP
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Ιουν 17, 2015 8:23 am

Re: Be VIP Member

Δημοσίευση από Πανος Γαρυφαλλου »

Το όνομά μου είναι Παναγιωτης Γαρυφαλλου στο Facebook θα με βρείτε Πανος Γαρυφαλλου , συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω και επιθυμώ να γίνω VIP μέλος.
Εικόνα
Απάντηση