Έκταση Ultimate Greek Map

Συζητήσεις γύρω απο την δημιουργία Mods για το Euro Truck Simulator 2

Σε τι αναλογία χρόνου θέλετε τον UGM;

1:1
32
44%
1:5
40
56%
 
Σύνολο ψήφων: 72

poravos
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2014 1:22 pm
Τοποθεσία: Κοζανη

Re: Έκταση Ultimate Greek Map

Δημοσίευση από poravos »

protimo to 1.5
tisf081
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2014 6:55 pm

Re: Έκταση Ultimate Greek Map

Δημοσίευση από tisf081 »

re paidia ton 1:5 tha ton varethoyme grigora se 2 meres tha ton girisoyme...meta?
NoLimits
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Σεπ 03, 2014 10:35 pm

Re: Έκταση Ultimate Greek Map

Δημοσίευση από NoLimits »

Nisman έγραψε:
Bibihotz έγραψε:Θα μπορούσανε να γίνουνε 2 χάρτες ένας με 1:1 και ένας με 1:5 Σίγουρα θα χρειαστεί παραπάνω δουλειά άλλα θα είναι ικανοποιημένοι όλοι ;)
Αυτό Παναγιώτη δεν το κάνω με τίποτα. Είναι ήδη πάρα πολή δουλειά να γίνει ένας χάρτης, πόσο μάλλον να γίνουν 2.

Να υπενθυμίσω ότι η αλλαγή από 1:1 σε 1:5 και το αντίστροφο, δεν είναι κάτι που γίνεται εύκολα. Είναι επανακατασευή του χάρτη από την αρχή!
Είναι πάρα μα πάρα πολυ δουλειά όμως.....
NoLimits
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Σεπ 03, 2014 10:35 pm

Re: Έκταση Ultimate Greek Map

Δημοσίευση από NoLimits »

Παιδιά εγώ λέω 1:5, φανταστείται οτι για ένα δρομολόγιο Αθήνα - Θεσσαλονίκη με το 1:1 θα χρειάζονται 5 ώρες πραγματικής οδήγησης....είναι too much....φανταστείται να μπαίνετε να παίξετε έτσι για λίγο κατα τις 21:00 και να ξεκινάτε απο Αθήνα με προορισμό την Θεσσαλονίκη και να φτάνετε 02:00 το πρωί....δέν μένει άλλος χρόνος...
tisf081
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2014 6:55 pm

Re: Έκταση Ultimate Greek Map

Δημοσίευση από tisf081 »

NoLimits έγραψε:Παιδιά εγώ λέω 1:5, φανταστείται οτι για ένα δρομολόγιο Αθήνα - Θεσσαλονίκη με το 1:1 θα χρειάζονται 5 ώρες πραγματικής οδήγησης....είναι too much....φανταστείται να μπαίνετε να παίξετε έτσι για λίγο κατα τις 21:00 και να ξεκινάτε απο Αθήνα με προορισμό την Θεσσαλονίκη και να φτάνετε 02:00 το πρωί....δέν μένει άλλος χρόνος...




kai na kaneis ena dromologio aleksandroypoli-kalamata kai ena rodo ioannina se 3 wres kai paei o xartis meta...mesa se tris ores tha ton exeis dei olon...den leei etsi file moy...ama thes na pas athina thessalonikh..mpes pare athina-lamia,meta lamia-larisa kai meta larisa-thessaloniki..ayta einai goysta...gnomi moy panta 1:1
Giannhs.Par
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Αύγ 08, 2014 2:03 pm

Re: Έκταση Ultimate Greek Map

Δημοσίευση από Giannhs.Par »

και εγώ θα έλεγα 1:1 για λόγους αληθοφάνειας. δεν με νοιάζει πόσο θα διαρκεί ένα δρομολόγιο αρκεί να είναι απολαυστικό. (γνώμη μου πάντα).
Κλειδωμένο